Novinky


01 | 11 | 2015 Tradiční značka Zetina je zpět!

Značka Zetina se v polovině minulého století stala pojmem. Ne jedna švadlena šila na šicím stroji Zetina, který představoval zaručenou kvalitu a perfektní funkčnost. Výroba však byla ukončena v 60. letech. Historie značky Zetina tím ale zdaleka nekončí a nyní se vrací.

 

Cesta k dnešní podobě vedla složitou cestou. Nejzásadnějším momentem bylo založení firmy Zetina, spol. s r.o. v roce 1992, která se stala pokračovatelkou v tradici výroby šicích strojů. Poté následovalo mnoho změn jak ve vedení, tak i v zaměření firmy – stala se také výrobcem parních mandlů.

Nové dějiny značky Zetina se začaly psát 1. listopadu 2015. Společnost Zetina se s firmou Holek Production, která se zabývá výrobou šicích strojů a žehlící techniky, rozhodla obnovit obchodní činnost. Chce prorazit nejen v prodeji elektronických šicích strojů, ale především se zaměřuje na prodej již zmíněných parních mandlů.

„Parní mandly Zetina jsou moderním způsobem žehlení, vidíme v nich velký potenciál. Své jméno opíráme o tradiční značku, ale především chceme stavět na kvalitě provedení a  jedinečných vlastnostech produktu,“ říká pan Ing. Michal Dvořák, obchodní ředitel společnosti Zetina spol. s r.o., a pokračuje: „Moderní parní mandly jsou velmi jednoduché na obsluhu, snadno se s nimi žehlí i náročnější materiály, ale nejdůležitější je rychlost žehlení. Košili vyžehlíte již za 3 minuty!“

Společnost Zetina, spol s r.o. získala pro distribuci napařovacích mandlů a elektronických šicích strojů výhradní práva nejen v České republice, ale své výrobky může prodávat i na Slovensku, Maďarsku a Polsku. „Věříme, že v zahraničí budeme stejně úspešní jako v ČR,“ dodává Ing. Dvořák.

...zpět

Zetina, spol. s r.o.
Zábrdovická 801/11
615 00 Brno
Czech Republic
+420 737 266 734
 
info@mandlyzetina.cz